Region Moravskotřebovska a Jevíčska

Home > Archív aktualit > Pozvánka na divadelní festival Trnfest

Pozvánka na divadelní festival Trnfest

22.04.2010

Objekty

Zveme Vás na divadelní festival Trnfest. Přijďte v pátek 14. května v 19:30 do kulturního domu v Městečku Trnávce. Páteční program bude výhradně pro dospělé. Zahájíme vernisáží fotografií Jiřího Vysloužila.

Pak vystoupí nový soubor Krok z Velkých Opatovic, Kninic, Boskovic a Lázů s inscenací Stydlivá kurva. Po tomto "předskokanovi" vystoupí Divadlo Líšeň s autorskou inscenací Domovní requiem - Zlá hra. Divadlo Líšeň u nás účinkovalo před lety s poetickou stínohrou Sávitrí. Teď se připravte na pravý opak. Bude to maso! Bude se hrát venku až do tmy, takže si vemte teplé oblečení nebo deku.

Sobotní  program je určen hlavně dětem. Ale nebudou se nudit ani dospělí. V 16:00 zahájí Hanka Voříšková z Chocně se svojí Voříškovou chaloupkou. Kdo zná Hanku, tak ví, že se může těšit na klasickou pohádku v jejím osobitém stylu. V pět hodin zahraje divadelní společnost Kejklíř z Prahy  loutkovou pohádku s klasickými marionetami Tři zlaté vlasy děda vševěda.  Odpoledne zakončí Matěj Šefrna a jeho Hudební divadlo ze Svitav s  pohádkou Bajaja. Nebudou chybět krásné metrové loutky řezbáře Doležala.  Také  nebude chybět tradiční občerstvení našich sponzorů Pakárny Moravec a Miltra. Možná se i dočkáme dalších dobrot od pakařů Stejskalů z Chornic.  Novinkou (letos už určitě) bude třímetrová trampolína. 

Zdroj: Dana.Schlaichertova@seznam.cz

zdroj: Divadlo.cz

Příslušné akce

  • 15.5.2010 16:00
Trn Fest 2010 - 2. den Nové okno. Zřicenina hradu Cimburk (Městečko Trnávka)
  • 14.5.2010 19:30
Trn Fest 2010 - 1. den Nové okno. Kulturní dům (Městečko Trnávka)

Tip na výlet

Průmyslové muzeum Mladějov Průmyslové muzeum Mladějov

Areál bývalého šamotového závodu s expozicemi železniční, silniční, zemědělské a stavební techniky s...

 
© 2010 - 2022 Region Moravskotřebovska a Jevíčska & MAS Moravskotřebovsko a Jevíčsko, o.p.s
WebEdit & programming: World Media Partners, s.r.o., WebDesign: Neofema s.r.o.
Propojeno s informačním systémem CZeCOT Prohlášení o přístupnosti | Právní doložka | Mapa stránek | RSS Informační centrum Jevíčko, Tel.: 461 325 691 Informační centrum Moravská Třebová, Tel.: 461 315 794